Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE
RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci Dobývání Siegfriedovy linie


Komentář / příspěvek od uživatele Bubák
Tým Two Towers
Přidáno: 18. Srpna 2008
Bližší informace o akci


Nazdar válečníci : )

Díky Mastodontově tlupě za parádní pá + so.
Kalba dobrá - perlička, když jsem ve 3 ráno vylovil z nedalekého lesa 4ks něžných stvoření všechny na stupnici 8 -10 z 10ti , tak to už pak nemělo chybu.......už jen to že ty buchtičky překonali po tmě a v lodičkách cestu od vísky ke hřišti skrze hotové obrané linie včetně lesa,děr, zákopů a dřevěných barier mi dodávalo pocitu, že by jsme to za světla měli dobýt taky : )))))))))

Ke hře : díky přehlednému a idealně velikému prostoru nebyl vůbec problem, aby každá hra trvala jen hodinu, protože si během té doby opravdu všichni užili. Recyklace každých 10 minut dávala útočníkům možnost skoro každých 10 minut pravidelně vysílat útočnou vlnu na obránce. V této hře bylo vidět, jak se snažili útočníci primárně likvidovat obranu i za cenu velkých strát - každý útočník se do 20 min vrátil do útoku, ale obránce se po zásahu musel stahnout do hlavní bašty v týlu, na kterou se útočilo posléze. Takže, když se vám podiřilo při frontálu pár obránců pobít, bylo to vždy pro obranu velmi citelné oslabení a pro útok šance tím místem na podruhe prorazit.

Díky všem týmům spolupracujícímch s TwoTowers. A díky, že jak to šlo tak se drželi nějakých předem domluvených taktik a pozic.
Nepřiznávání jsem snad 1x zahlédl a povzbuzován hlasy ostatních na střeše, jsem zdárně dohnal rozhodčího to napravit - to je mooc dobré když už tam ti rozhodčí jsou, ne? )
Pyrotechnika pro prostor a scenář idealní.
Přátelské prostředí , studený pivo, teplý klobásy a podobné superlativy .............až na, ehm nemohu si to odpustit. : Ráno se nás snažil někdo budit fakt hnusnym řevem, jek na vojně, a když dotyčnému po 20 minutách už došly argumenty tak si ten KRETÉÉÉN vzal nabitou paintballku
a začal střílet smerem, kde jsme spali , nejdřív do země před ležící na zemi (to tě jenom vohodí barva a střepinky do ksichtu a tak....) ale pak nad ležící postavy tak půl metru do stěny hlavního stanu zevnitř??( to jsem se nehohl ani zvednout abych mu dal pár granátu mezi voči !!!)
Vyšší prozřetelnost ho alespon nechala zakopnout o zbran a zničit si vlastní zásobník !

Poslední koho chci na PB akcích potkávat je nějakej DEBIL, co do rána chlastá pivo a pak po takovymhle incidentu, zmizí spinkat domu do postýlky zazim co ostatní celej den hrajou. GRRRRRRR : (

Ještě si neodpustim pro mě vtipnou zprávu, co se tam začala šířít a úplně to dokazuje, jak PB scéna podléhá taky naprostým mýtům, dezinformacím a bludům.
Když mi někdo v so ráno oznámil, že mají přijet i ti "legendární " POHANŠTÍ PSI, tak jsem zbystřil, protože funkční Jaroslavova propaganda zatracuje tým TT a vše s ním spojené : ) Bylo mi už jen divné, že by na dorazili na akci, kde bude TT.???
A to my TT by jsme si s PP tak rádi po 1 leté pauze klidu zbraní opět zahráli. "
Během návratů na mrtvoliště jsem bedlivě okukoval zůčastněné a furt žádnej známej obličej z PP, tak v půlce dne mi již bylo jasné, že si nějakej mluvil spletl týmy přihlášené na akci a nejspíš zaměnil PP za Kokořínské psi, kteří stejně ani nedorazili. :((((((
.
Tak příště zdar