Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci WarZone 09


Komentář / příspěvek od uživatele ZidasPřidáno: 28. Září 2009
Bližší informace o akci


Velká, s důrazem na slovo velká, akce, která bohužel utrpěla několik šrámů na kráse. Technaři a Rallye, mnohdy nepochopitelně arogantní civilisti, promenádující se v pronajatém prostoru (maminka s malým dítětem, byla doopravdy neskutečná pinda), to jsou "smutné pecky" se kterými se nedá nic dělat. Co mě ale doopravdy dostalo, je hromadná dezerce cca 60 lidí... díky tomu jsem pochopil proč jsou některé akce uzavřené, byť jsem proti uzavřenosti nejednou brojil. Nejde o to že někoho to nebaví, nebo že to prostě "nedá", ale kurva copak tomu někomu, zvlášť kdy je to tým, nedojde, že tím oslabí svojí stranu... a že tím kurví hru i těch ostatních? Mám sice do toho hovno co kecat, hraju poměrně krátkou chvíli, ale jsem alespoň o další věc zkušenější.
Jinak MG mě nezklamali. Já osobně jsem od Warzony dostal to, co jsem chtěl. Díky a velkého pašáka za to.
Hellboyovi dík za velení, Bohoušovi za šťávu do Báva a Mlaďasovi za to že mě jako bomberman nenacpal z dvou metrů, když jsem se mu účelně pletl do cesty. Paintaballové komunitě dík za to že existuje a že je v ním dost nadšenců s podobnou krevní skupinou.

To major hradec: píšeš že WZ 09 hraničila s veřejným ohožením. Kámo, ten oběkt byl pronajatý... to je asi to samé, jako kdyby se v místě rallye, kde jezdí auta, promenádovali civilisté. To by hraničilo ještě s větším ohrožením, nemyslíš? A když chceš zústat v anonymitě, tak si aspoň ze svého profilu vyhoď fotky, kde jsi s domovenkou týmu.