Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci WarZone 09


Komentář / příspěvek od uživatele SendwiCZ
Tým ŽABÍ CREW
Přidáno: 28. Září 2009
Bližší informace o akci


Ahojte lidi, kamarádi, spolubojovnici i protivnici. Chtel bych poděkovat všem, kteří vydrželi, hráli fair a nekurvili hru. Poděkování patří za obrovskou obětavost martymu a zemanovi kteří si (tak jak všeci píšou a sou z toho zklamaní ) nevystřelili ani do stromu před nima. A samozřejme MG za organizaci a za to, že jsou mezi nama pořad lidi, kteří jsou obětaví a dělají pro ostatní a rozvíjí MP v ČR.

nedělní pařbu musím ohodnotit 100procenty :-D to jinač nejde. Byla fakt SHOW, sranda pohoda prostě super. Snad nejlepší afterparty co sem na paintu zažil.

A teďka k těm věcem které mě dosti vadí a i když se to netýká přímo mě "evidentně v tom cejtém PYCO :-D " jak řekl klasik zeman...

1) ti co odjeli, přímo porušili pravidla dané hry a měl by je stihnout trest. (např, ti co byli na pozvání to mají asi rovnou spočítané) jen teda nechápu jak si toto můžou dovolit a jak můžou byt tak bezohlední k těm co se za ně zaručili viz Bohouš (neboj chlape žabky se za tebe příště zaručí :-D :-D )

2) Ti, kteří nedokáží akceptovat pokyny velení a mají problém s rozkazama nechť se dají na šachy a ti kteří si potřebují nutně zastřílet aspoň 1000kulí ať se dají na speed. Já opravdu nechápu, proč se těch akcí účastníte a když už máte problém proč to neřešíte na místě. tady na forech je kazdy general, silák a nevím co ale ve hře skutek utek. Skuhráte jak malí a přitom nikdo z vás nikdy nezorganizoval žádnou hru, nepřinesl do MP sceny nic noveho atd. Toto je fakt urážkou pro všechny organizátory.

3) co se týče názorů jako jsou "děláte si z toho bussnes, wz sračky mačky atd" vy se nad sebou prvně zamyslete, napočítejte do 10 (pokud to zvládáte) a zkuste se omluvit. Toto jsou řeči hodné kopance do řiti a tak last game v čr... mužete jet tak max do hodonina na polospeed tam se vám jiste bude libit, že zaplatíte 250kč za vstup a není tam kromě pobytu na hrací ploše sestávající z 5hodin z toho 2hodin hry zhola nic.
Vy si myslíte že je to zadarmo? Že ty auta kterýma se všeci tak hrozně rádi svezli se samy koupily, opravily, jezdí to na vzduch? že majitel pozemku zavolal sám Honzovi a řekl mu" hele kámo, nechceš udelat zase nejakou tu vašu pifačku? jo? výborně tady máš pronajatý prostor 1km2 díky za spolupraci, sem rád když to někomu jen tak zadarmo půjčím" a taky máte pocit že ty stany, lavičky, umývárka atd.se samy dopravily, postavili a hlavně nakoupili? Je mi z Vás na blití fakt.

Pro me byla tato hra opravdu skvelý zážitek. Užil sem ti to komplet a to sem taky několik hodin posedával a bránil a když se šlo do ůtoku tak sem jako velitel byl opět vzadu...Takové veverky byly asi 6hodiny na slunku polehané u cesty a neřekli ani slovo (kluci pochvala od všech) prostě nekdo to každoročne odesere a moc si nezahraje ale tak to je. Já si prostě myslím že si někteří nevidí do huby a měli by se zamyslet. Protože jak už to mám za ty roky ověřené, nejvíc keců mají ti co nejmín hrají a mají taky nejmín uspokojiých výsledků.....

Jo a ještě jeden úsměvný postřeh - nějakého červeného sem se ptal " kdo vám jako teďka teda velí ? a on říká já nevííím, asi nikdo, ja nemám vysílačku...Prostě LOL toto bylo pobávko....

PS : voves co že je vlastně ta zkratka S.P.A.S ?????? :-D :-D