Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci Battlefield


Komentář / příspěvek od uživatele Imp
Tým 1.BRNĚNSKÝ BATALION
Přidáno: 26. Listopadu 2009
Bližší informace o akci


Report aneb jak jsme to viděli my na http://www.paintball-brno.cz/?idm=probehleakce&idm2=probehleakce&lg=cz&vice=1&id=20091122.

K příspěvkům výše:

1. O povolené pyrotechnice se samozřejmě vědělo a počítali jsme s ní, ale její míra nás zaskočila (přece jen byla akce označena jako woodsball a ne military).

2. Díky za další název do sbírky – barevná vzducholoď je fakt trefná!

3. Souhlasím – ba naopak si myslím, že v military je střelba spíše jakýmsi doplňkem, ale opakuji, akce jako military hlášena nebyla. I já mám lepší pocit, když se mi podaří trefit někoho z Tiberia jednou ranou do hlavy (toto je rozhodně větší adrenalin než jen někoho bezhlavě kropit), ale to chce čas, jiný terén, scénář a počet hráčů. Pokud má hra časový limit a tím je třeba i šero a má mít spád a děj, musí se střílet.

4. Skrze předčasné starty a výchozí pozice, vylučovací metodou jsem k jinému závěru nedošel. Za naši velkou chybu a naopak výhodu červených považuji skutečnost, že jsme si terén vůbec neprošli (letecká mapa ti toho moc neřekne). Třeba bychom zjistili, že ke druhé vlajce vede jiná, mnohem kratší a rychlejší cesta. Kohouti terén znali, šli na jisto. U militaristů se navíc neočekává, že budou od startu takhle běžet. V této věci jsme vás podcenili. Pokud jste tam dokázali doběhnout dříve i přesto, že jste to měli dál a navíc jste se brodili bažinou, jste borci a být vámi, pouvažuji o nějaké té olympiádě či alespoň nějakém místním desetiboji.

Každý má právo na svůj názor. Každý zkušený organizátor zná prověřené pravidlo - "nikdy se nezavděčíš všem“. Vždy se najde někdo, komu akce z nějakého důvodu nesedne, nyní jsme to byli zrovna my.

Tímto mé příspěvky do diskuse končí. Raději jsem na hřišti než zde.