Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

Admin webu:
charliemilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci Falcon Base 2012- Taliban vs. Spojené národy


Komentář / příspěvek od uživatele Jaroslav
Tým Pohanský Pes
Přidáno: 10. Září 2012
Bližší informace o akci


- k organizatorum se vyjadrovat nebudu, rekl jsem vse na miste behem dlouhych hodin u taboroveho ohne, mate zajimave napady, musite jen doplnit par drobnosti, vase nadseni se mi libi, priste mene ustupovat hrajicim a vic se drzet sveho konceptu !

- hodlam se vyjadrit k Mastodontovi, tomu simulantovi, co si vymyslel problemy se zadami, aby nemusel bojovat coz dokladal vymyslenym potvrzenim od lekare s razitkem zjevne vyrezanym jeho dcerou z brambory (kdyz na to nebohy Mladas upozornil, zastrelil ho tento proradny pes primo pred nasimi zraky).. jestlize tenhle bezcharakterni clovek napise, ze jsem kazdych deset minut skemral o vystridani, tak mi nezbyva nez si zhnusene odplivnout a zalitovat, ze jsem jak blb celou noc bdel nad jeho spicim telem !!! Takovy nevdek se neodpousti !!!

jinak dekuji vsem utocnikum pod mojim i mimo moje veleni, kteri se podileli na nocnich diverznich akcich a samotnych obou utocich, odvedli jste /na rozdil od te krysy v tylu co uz ani na jmeno mu nemuzu prijit) dobrou praci a muj rev na vas, no to bylo jen tak pro navozeni atmosky :-)

smrt pokojnych demonstrantnu byla ODCINENA.... pristi dil tehle taskarice se bude jmenovat Afganska obcanska valka a muj klan timto vyhlasuje valku Mastodontovu pidiklanu a prvni dejstvi na Mordlochu !!! Zuctujeme proradny pse !