Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci Falcon base 2013 - REVANGE


Komentář / příspěvek od uživatele Barnes
Tým Poslední Legion
Přidáno: 09. Září 2013
Bližší informace o akci


Nejlepší chodící akce letos Bobrava, nejlepší masová, tahle. Líbilo se mě fungování základy. Odchody přes bránu, civilové, stojky na bráně, minování perimetru, jako v reálu.
Pro nás to nezačalo moc slavně, první dobývání kopce selhalo, ale pak se to rozjelo a už to šlapalo jak má. Ďábelská garda, která se sešla, opět fungovala jako dobře promazaný stroj. Vyčištění lesa a následná noční akce se zničením nepřátelské základny, jedna velká krásna operace.
Akci jsme si moc užili. Metál v řadách nepřátel by měl dostat Vladan za své kousky kolem naší základny. S nočníma akcemi Aligátorů jsme počítali, ale nakonec prošli a základnu jsme ubránili jen tak tak.
Druhý den se nám zdál nepřítel trochu rezignovaný, protože buď lidi chrápali, nebo jsme naráželi jen na pár jednotlivců. Ale konečné útoky na naši základnu ukázaly, že rezignace to rozhodně nebyla.
Při bránění nás docela rozčílilo a pobavilo zároveň, že uprostřed bojů organizátor najednou změnil náš obranný perimetr a vykázal obránce ze střechy základny. To na popud talibů, kteří skoro s brekem chodili za pořadatelem a ukazovali na střechu se slovy "jak to, že na nás střílí ze střechy?", načež byli naši hoši z této obranné pozice vykázání. Když mě někdo zavazí, tak ho odstřelím a nechodím za organizátorem. Doufám, že nebude opravdová válka...:)
Akce byla ale super. Díky soupeřům, díky vojákům.
Vyzdvihnul bych našeho medika Mácu, díky kterému přežilo mnoho, mnoho vládních vojáků. Dobrá práce.