Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci Falcon base 2013 - REVANGE


Komentář / příspěvek od uživatele Dan Vladan
Tým Vladan Company
Přidáno: 10. Září 2013
Bližší informace o akci


Tak já trochu se zpožděním.. Začnu tím, že jsem si hru velice užil a rozhodně nelituju že jsem jel. Osobní zážitky mám vynikající a nenechal jsem si je zkazit ani tím, že jsme si připadali poněkud slabší než soupeř, ani jistými zmatky na naší straně (za prvé proto, že Afghánci my měli být slabší než Amíci a nečeká se od nich vojenská disciplína a za druhé proto, že oproti loňskému roku byly síly výrazně vyrovnanější a hra rozhodně hratelná).

Co se organizace týká, tak ale jen chválit prostě nemůžu, tím bych nic nevylepšil do budoucna.
Co se rozhodně chválit dá je vynikající terén, strategicky výhodná pozice uprostřer republiky, velmi zajímavý scénář s velkým potenciálem, hodně bojovníků a výborně zajištěné zázemí a logistika potřebná k organizaci hry. To jsou velké výhody Falconů. Ale když už tu byla napsaná kritika, tak se taky přidám - prosím opravdu má být konstruktivní.
Rozdělení týmů letos rozhodně nekritizuji, letos jsme měli sice také na naší straně víc nováčků než druhá strana, ale měli jsme i dost zkušených bojovníků a hlavně, měli jsme dostatek kvalitních velitelů. Takže jsme se myslím sice mohli cítit trochu slabší než soupeř, ale ne o moc a zapadalo to dokonale do scénáře hry.
Co mně mrzí je fakt, že tak jako loni, tak i letos, pokud by obě strany hrály naplno a striktně dodržovaly všechna pravidla, by hra skončila pár hodin po začátku. Opravdu si myslím, že by organizátor měl myslet i na to, že se může stát že síly nebudou vyrovnané, nebo že se jedné straně podaří nějaký majstrštyk (nebo druhá udělá nějakou botu) a neměl by do hry dávat pravidla, která můžou předčasně ukončit hru. Naštěstí loni jsem se dokázal domluvit s velitelem Afghánců (čímž potvrzuji že Bohouš opravdu komunikoval s nepřítelem - sorry Bohouši, stejně už máš špatnou pověst tak víc ti jí to nezkazí) a letos se dokázali domluvit Had s Jaroslavem (i tady už asi po podřezání svého vlastního velitele žádnou dobrou pověst zkazit nemůžu..). Ukazuje to, že jsme schopní se pro dobro hry domluvit i s nepřítelem, ale na druhou stranu, kdyby to nebylo potřeba, bylo by to lepší (já loni až do poslední chvíle Bohoušovi nevěřil že sám sebe udrží na uzdě).
Takže doufám že i další rok Falcon bude, jen se prosím přimlouvám za vynechání takhle nebezpečných pravidel.