Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Uživatelská modifikace zbraně TPN Sierra One


Vlastník zbraně: supersonic.firestorm
Tým: S.P.A.S. Special Paintball Assault Squad
Kategorie zbraně: Semi-auto
Průměrné hodnocení zbraně hráči: 56% (hodnotilo 16 lidí)

Popis vylepšení zbraně:
Přidána sklopná mířidla Milsig, taktický popruh, svítilna, omotána přívodní hadička, Cyclone feed s dělaným zásobníkem na cca 55 kulí, lapovaný vnitřek.

Vyměněna původní power tuba za kovovou a delrin bolt pro lepší práci s pohonným médiem, přidán kolimátor na zvýšené montáži - Walther 1x30 mm s červeným/zeleným bodem.
Dodělán sealed bolt system pro skryté boční natahování.
Vyměněna hlaveň za OPSGEAR Spectre 14". Bylo nutné trochu omotat hlaveň izolačkou, v místě styku s předpažbíjm, protože má menší průměr.
Aktuálně vyměněny vrtulky v Cyclone feedu za "soft" a objednán upgrade na cyclone - uvažuju o dávkách/ full auto modifikaci
Upgrade cyclone feedu proběhl, výraznou změnu nesleduju, přidán origo M16 30- ranný zásobník místo původního plastového.
Takže novinky: vyměněna sklopná opěrka na klasickou Car stock 6-ti polohovou, doděláno zadní nahatování (zatím jen doma dělané, ale dělá se natahování ala origo kvér), přidán carry handle rail, origo sierovské předpažbí nahrazeno M4-kovým vč. kovové mušky) upravená hlaveň - origo úsťovka pryč, dodělána M4-ková velikostně upravitelný zásobník na cyclonu a pár drobností...


Lapování ztišilo zbraň, dělaný zásobník je nižší než standardně prodávaný 30/40/50 zásobník, sklopná mířidla jsou lepší než původní - hlavně kvůli možnosti použití při dvou výškových polohách. Svítilna a omotaná hadička na zbraň žádný vliv nemají - kupodivu :-)

Power Tuba evidentně lépe těsní a delrin bolt s dvěma o-kroužky je taky efektivnější... delší testování (úsťovka, přesnost) teprve proběhne...

Tak jsem si udělal doma ve stodole terče a sběrače na rebally na trénování a testy gunu. Zkoušel jsem střelbu s CO2 a vzduchem a na vzduch je zbraň tišší a zdá se, že i úsťovka se mění resp. dráha letu kulí je přímější... musím to ověřit s radarem. Nicméně zbraň je i se základní hlavní dost přesná a po výměně power tuby a boltu i míň žere pohonné médium.

Nová hlaveň je jednoznačně přesnější (ověřeno při tréninku v teamu) a podstatně tišší.. to sem přesně chtěl.

Teď se zbraň blíží M4


Galerie obrázků zbraně
                               


Komentáře k této zbrani
Uživatel supersonic.firestorm, tým S.P.A.S. Special Paintball Assault SquadPřidáno 19. Prosince 2009, 17:55 
Čus Dehet,
sorry sem sem delší dobu nekoukal...ale k zásobníku.. je to klasický instalatérský koleno 90° o průměru asi 7cm a je zakrácený v tom ohybu... jako víčko posloužilo víčko z klasickejch 50-tkovejch tub.. ten rozšířenej spodek dosed přesně na cyclone a pak už jen tejpa na spodek a víčko..
Možná by se dalo sehnat 45° koleno to by bylo možná jednodušší..
Uživatel Dehet, tým S.W.A.T. KLPřidáno 01. Prosince 2009, 23:38 
Ahoj chci se zeptat jaky ze to tam mas zasobnik??A jak moc jsi ho musel upravovat??diky