Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Komentář ke zbrani Pro Carbine


Komentář / příspěvek od uživatele Barnes
Tým Poslední Legion
Přidáno: 28. Března 2009
Bližší informace o zbrani


Asi nej zbraň na MP. Může vám ležet rok ve skříni, vytáhnete ji a bezproblému můžete střílet. Navíc má mířidla, cože je nepostradatelná věc. Žádná těsnění, která musíte tak jako u Spyderů stále měnit a v něčem se vrtat. Dalším nenahraditelnou věcí je možnost čištění zbraně ze zadu hlavně. Pro Carbine má totiž něco jako "závěr" hlavně, který můžete kdykoli vysunout. Tak můžete hlavně čistit ne zepředu, ale zezadu a tím docílíte dokonale čístoty hlavně. "Závěr" má výhodu také v tom, že můžete vkládat kuličky po jedné. To znemaná, že například při noční hře, kdy máte plný zásobník prostě vysunete "závěr" vložíte fosvorovou kuličku pro označení cíle, vystřelíte a pak vám dál padají kuličky ze zásobníku.
Nevýhodou je, že zbrań se dá tunit jen minimálně.
Výhodou je jednoduchost. Není to půlená zbraň a tak po odšroubování zadní části, vám vyjede pružina, ventura a tlaková komora-toť vše jest. Jakékoli těsnění se dá na zbrani měnit bez problému i během hry. Ke štelování úsťovky stačí dva prsty, netřeba imbusu.
I kdžy zbraň disponuje pojistkou není třeba ji nikdy používat, protože zbraň má velmi tvrdou spoušť, za kterou i když omilem zachytíte, tak nezmáčknete. Je třeba větší síly, než-li u jiných zbraní.
Pokud Tippamnn vrátí do výroby, jistě si najde své zájemce.