Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE




RSS kanál akcí + další služby

Náš banner



Admin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Komentář ke zbrani Tiberius Arms T8.1


Komentář / příspěvek od uživatele Přidáno: 11. Června 2010
Bližší informace o zbrani


Když už střílí, tak je to bezvadný. Mám jí dva a půl měsíce a z toho polovinu času je v reklamaci. Dohoromady se mi povedlo vystřelit cca 400 kulí.... Obě reklamace jsou spojené se stejným únikem média. Bombička v zásobníku - OK. Jakmile ho zasunu do pistole je zle všechno CO2 zmizí. Tak to člověk párkrát vyzkouší znovu, promrhá víc bombiček a zlost sílí...
Výrobní číslo: 246.
Aktualizace (30/6/2010) - Pistole je po reklamaci v bezvadný formě. Po překonání prvních porodních bolestí a mé projevené psychické lability konečně v ruce držím kvér, kterej je SUPER! :-)
Upozorňuju na zjištěnou nedokonalost - při silnějším dotažení šroubu pod vyústěním hlavně se špička opře do hlavně a vorve jí.
Aktualizace (8/2/2011) - Spolehlivost je perfektní (asi jsem si vybral trable během prvních reklamací). Po půlročním používání nedám na Tibéra dopustit. Zkušenosti mě přivedly k rozhodnutí pořídit si i T9.1 FSR Sniper (ceny v USA jsou daleko příjemnější a zákaznická podpora na daleko vyšší úrovni než v CZ). Pokud jde o přiblížení k realitě, myslím, že Tiberius nabízí velice kvalitní variantu řešení.