Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Komentář ke zbrani M17 DMR


Komentář / příspěvek od uživatele Metaforos
Tým Argonautas
Přidáno: 10. Června 2014
Bližší informace o zbrani


EDIT: Milsig se promptně s reklamací vypořádal a doporučil prodejci vrátit peníze. Soud nebyl třeba. :-) Chyba ve střelbě first strike byla horizontální, tedy to spíše naznačuje problém hlavně (pouhé kolísaní fps bez dalších vlivů by vedlo pouze k chybě vertikální). Milsig uvedl, že hlaveň ve zbrani není speciálně vyvinutá pro First Strike munici ... to mě poněkud zaskočilo, když se v popisu zbraně chvástají super sniperskou hlavní ... :-) No, vrátil jsem se pokorně k T 9.1 Sniper :-)

Pokud chcete vyhodit spoustu peněz z okna, pak je M17 DMR vynikající volba. Zbraň má hrozivý rozptyl úsťové rychlosti (20fps) proti deklarovaným +-2 fps. Má to být prémiová sniperská zbraň, ale nic s ní netrefíte (nahodilá horizontální chyba). Milsig má s tím asi globální potíže, protože na reklamaci promptně rozesílají zjevně předem připravený text, že je problém u hráče, když se s fyzikálními okolnostmi střílení při paintballu neseznámil předem ... zkrátka podle MILSIGu jenom idiot může od sniperské zbraně za 33 tis. Kč očekávat při střílení First Strike, že něco trefí. :-)
Montážní lišta pro umístění optiky je zcela nevyhovující. Má vůli. Takže i kdyby nakrásně zbraň střílela, jak má, tak díky kloktající optice nic netrefíte.
Jsem zvědav, jak s tímto vysvětlením oslní senát příslušného okresního soudu, kde jistě má reklamace skončí. :-) O výsledku budu samozřejmě informovat.