Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Komentář ke zbrani Tiberius Arms T15


Komentář / příspěvek od uživatele vlasťák07
Tým Pretorians Proseč
Přidáno: 24. Září 2014
Bližší informace o zbrani


Jelikož již se tady objevila, tak napíši svoje malé postřehy.
Po nekonečném čekání jsem dostal T15 s výrobním číslem 00089 5.9.2014
Jelikož jsem již od Vánoc sbíral informace o T15, tak jsem ihned po doručení zjistil, že na boltu chybí tzv. Bolt Tip Insert (plastové zakončeníí boltu. Fotku máš v příloze. V manuálu str. 16 pos.13.
Takže následovalo rozebrání a zaslání Boltu do Prahy, kde mi ho bez remcání vyměnili. První výstřel cca 20 kulí byl 11.9.2014.
Mám doma DXS Camo, ale jsou malé na hlavěň 0,687. Doporučuji PBS nebo Tomahavk Finest.
První akce Tetřev 14.9.2014. Chcalo skoro celý den. Pro Magfed velice špatné podmínky. Za celý den jedno trhnutí .Nečistil jsem a jel dál (při rozdělání doma jsem byl překvapen, že není ani moc uvnitř špinavá).
Úsťovka seřízena na 286+- (z výroby bylo 250) na jiné ladění nebyl čas. Nemám měřák, ale více půjde určitě, záleží co to bude dělat s kulema.
Střílý docela dobře - včera jsem srovnával s kamarádovým Milsigem s Heat Core. Měl tam cca 310, tedy o 25FPS více. Znát to bylo jen trochu. Pak jsem tam dal First Strike. A to byl mazec :-). Už, abych měl zastřílenou optiku.
Kolik vydrží lahev jsem také nějak nehlídal, ale myslím, že mynimálně 120 dám - na netu je nyní video od Hustle Paintball. Je to propagace T15, moc krásné. Tam mají vystříleno 160 kuliček - 8 zásobníků. Koukni na to.
Zásobníky jsem rozebral a zkontroloval, nějaká várka byla porovytá a praskaly o to kule.Moje jsou ok a ve zbrani se ani nehnou. Jdou spíše tíže ven.- na nentu je rozborka, je to jednoduché - musíš zatáhnout kusičku na max, rozdělat, vyčistit, zašroubovat a pružinu uvolnit.
Zásobníky jsem si mohl dva dokoupit - celkem tedy 4ks, ale během tohoto měsíce by do Prahy měli dorazit další. Lahev je jedna u zbraně. Já si jednu dokoupil v USA a další čekám, měly by také přijít tento měsíc.

Co mě zatím vadí je jen, že při natahování se to samo nevrání a musíš pořádně zatáhnout aby se jazýček spučtě docvakl k výřezu v kladivu.
Co jsem koukal, tak nové modely, nevím od jakého čísla, majíí již natahování s pružinkou.
Při dodélném rozdělání a pak následné sborce musíš dát velký pozor, aby nevyskočil o-kroužek a ty ho nepřestřihl.
Dále mě vadí absence oka pro uchycení popruhu. Je jen na pažbě. Nové typy již také mají. K T4.1 jse to dalo dokoupit dodatečně.

Na to, abych ji doporučil nebo hanil, jsem toho ještě moc nenastřílel. Takže asi tak.:-D

Rád si přečtu další zkušenosti.