Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Informace o zbrani Milsig M17 A2 SMG


Záznam zadal uživatel Drak
Tým VN Armed Forces
Záznam vytvořen: 05. Září 2022

Výrobce: Milsig   Model: M17 A2 SMG
Kategorie zbraně: Semi-auto
Počet registrovaných hráčů s touto zbraní: 1
Průměrné hodnocení zbraně hráči: 75% (hodnotilo 1 lidí)

M17 je plně mechanický značkovač používající systém heatcore. Heatcore je známý spolehlivostí, lehkou rozborkou, neměnnou úsťovou rychlostí a mechanickým full-auto režimem střelby. M17 disponuje vylepšenou komorou která dovoluje mnohem lepší střelbu s FS municí. Do značkovače pasují všechny modely milsigových zásobníků s krychlovou hlavou.

UPRAVENÝ HEATCORE
SMG v sobě má upravený systém HeatCore, který je nyní nově v na těle zbraně nezávislém pouzdře. Jedná se o další krok, který opět o něco zjednoduší údržbu a případné ladění zbraně.
HEAT Core je velmi nenáročný na údržbu – je v něm jen pět o-kroužků a pouze dva z nich vyžadují pravidelné čistění a mazání. Celý operační systém jde vyjmout po uvolnění dvou čepů. Několik kapek oleje a M17 je zpátky ve hře.

MÓDY STŘELBY, MECHANICKÉ FULL-AUTO, KADENCE
SMG střílí ve dvou módech střelby – poloautomat (jeden výstřel na jedno zmáčknutí spouště) a mechanický plný automat (full-auto – automatická střelba po dobu zmáčknutí spouště). Kadence v plném automatu je 12.5 kuliček za vteřinu. Jak již bylo řečeno, plný automat je zcela mechanický a není k němu potřeba žádné baterie.

ZÁSOBNÍKY
SMG je první zbraní řady Milsig M17, která nevyužívá standardní zásobníky Milsig na 18 nebo 20 kuliček. Součástí balení jsou dva zásobníky na 8 kuliček/FS. Součástí balení je i spojka na tyto zásobníky.

Zbraň je také kompatibilní se nejnovější verzí zásobníků ZetaMag, které mají kapacitu 20 kuliček (ZetaMag má dvě šachty a po vystřílení 10 kuliček se musí vybít, otočit spodem na vrch a znovu nabít). Starší verze ZetaMagů je také možní do zbraně použít, po malé úpravě.

FIRST STRIKE
Zbraň je kompatibilní s technologií First Strike.

Hybrid Collapsible Stock
SMG má zcela novou opěrku, která umožňuje použití 13ci vzduchového systému, nebo připojení hadice na vzdálené připojení pohonného systému.

POJISTKA A PŘEPÍNAČ STŘELBY
Pojistka/Přepínač střelby je na SMG má tři pozice - zajištěno/poloautomat/plný automat. Pojistka/Přepínač je nyní jak pro levou, tak pro pravou ruku.

Specifikace
Délka (včetně 13ci vzduchového systému): 669mm
Délka (s nainstalovaným adaptérem na hadici):531mm
Délka (opěrka plně zasunutá):480mm
Váha:2360g
Módy střelby: poloautomat, mechanický plný automat
Kadence:12,5 kuličky za vteřinu
Mechanismus zbraně: regulovaný Blow Forward


Komentáře k této zbrani
Uživatel Drak, tým VN Armed ForcesPřidáno 05. Září 2022, 17:33Zobrazit celý příspěvek 
SMG je nejnovější a nejmenší MagFed zbraň řady M17. Systém zbraně je upravený HeatCore. Oproti ostatním M17 zbraním SMG nevyužívá standardní Milsig zásobníky - ke zbrani budou v balení dva zásobníky na 8 kuliček/FS + bude kompatibilní se Zetamagy (20 kuliček). Prodejní cena by měla být podobná jako u Milsig M17 Elite. Během roku by pro SMG měl být dostupný i Drum-Mag na 30 kuliček/FS. V plánu je také Drum-Mag na 130-150 pro ostatní zbraně řady M17. Akorát ty zásobníky se lehce práskne krčky po p ...